جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

آخرین اخبار

2
بهمن
1395
تحصیل قریب 140 هزار دانش‌آموز درمدارس استعدادهای درخشان کشور

رئیس مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و دانش پژوهان وزارت آموزش و پرورش از تحصيل قریب به 140 هزار دانش آموز دختر و پسر در دوره های اول و دوم متوسطه در 670 مدرسه استعدادهای درخشان کشور خبرداد.

مشروح خبر

2
بهمن
1395
فراخوان ثبت‌نام در بخش دانش‌آموزي نوزدهمين جشنواره جوان خوارزمي

به منظور تبليغ، ايجاد زمينه‌های لازم برای بروز، پرورش، رشد و شکوفايي استعدادها، ترويج و تعميق روحيه پژوهش و نوآوري و ارج نهادن به دستاوردهاي علمي و فني و آثار دانش‌آموزان و هنرجويان، بخش دانش‌آموزي نوزدهمين جشنواره جوان خوارزمي ويژه دانش‌آموزان و هنرجويان دوره دوم متوسطه در سال تحصيلي 96-1395، به شرح فايل ضميمه اجرا مي‌شود. روي "خبر" كليك نماييد.

مشروح خبر

1
بهمن
1395
صدور کارت‌های مرحله اول المپیادهای علمی و ادبی ۱۳۹۵
10
دی
1395
برگزاری کلا‌س‌های ترمیک تیزهوشان در نمایندگی زاهدان ماخ

از آنجا که توسعه‌ی پایدار زیرساخت‌های آموزشی در تمامی استان‌های کشور مرهون تربیت تفکر و توانایی تفکر برای آینده‌ی فرزندان این سرزمین است، موسسه فرهنگی آموزشی ماخ با همکاری نماینگان استانی خود در اقصی نقاط کشور نسبت به برگزاری دوره‌های آموزشی اقدام می‌کند.

مشروح خبر

7
دی
1395
انتشار ویرایش جدید کتاب الفبای گیاه‌شناسی

چاپ نخست از ویرایش دوم کتاب الفبای گیاه‌شناسی که پیش از این جناب آقای محمد صادق پورجعفری (دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد کشوری زیست‌شناسی ۱۳۸۹) نگاشته شده‌اند با قیمت ۱۲ هزارتومان توسط انتشارات دانش‌پژوهان جوان و با حمایت معنوی مؤسسه فرهنگی آموزشی ماخ منتشر و روانه‌ی بازار شده است.

مشروح خبر

6
دی
1395
ماخ حامی دنا  (نشریه علمی دانشجویی زیست‌شناسی دانشگاه تهران)

با توجه به آنکه یکی از نیاز‌های توسعه‌ی پایدار توجه به زیرساخت‌های آموزشی و علمی در مقطع دانشجویی و با نگاه دانشگاهی است؛ موسسه فرهنگی آموزشی ماخ در راستای اعتلای کیفیت این فعالیت‌ها و برای ایجاد ارتباط موثر بین فضای دانشگاه و مدارس اقدام به حمایت از نشریه‌ی دنا کرده است.

مشروح خبر

5
دی
1395
برگزاری دوره‌های آموزشی ریاضی و علوم تیزهوشان - تهران

با توجه به درخواست مکرر دانش‌آموزان تهرانی مبنی بر استفاده از خدمات آموزشی موسسه ماخ و برای جلب رضایت بیشتر اولیا، با همکاری تعدادی از مراکز آموزشی فعال این حوزه در پایتخت اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی ورود به مدارس استعدادهای درخشان خواهد کرد.

مشروح خبر

3
دی
1395
برگزاری دوره‌ی آموزشی ضمن خدمت المپیاد ریاضی استان سمنان

اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان با همکاری باشگاه دانش پژوهان جوان استان و موسسه فرهنگی آموزشی ماخ اقدام به برگزاری نخستین دوره‌ی آموزشی ضمن خدمت تربیت دبیر المپیاد ریاضی کرده است که گزارش اجرای آن در ادامه‌ی خبر آمده است.

مشروح خبر

2
دی
1395
آغاز ثبت نام چهارمین المپیاد هندسه

چهارمین دورهٔ المپیاد هندسهٔ ایران امسال با شیوه‌ای متفاوت برگزار خواهد شد. سه دورهٔ قبل این المپیاد به صورت تشریحی و محدود در چند شهر از جمله تهران، مشهد و تبریز و یک سال هم در اصفهان برگزار شد.

مشروح خبر

1
دی
1395
تمدید مهلت ثبت نام المپیادهای علمی ۱۳۹۵

دوره های آتی

آزمون ها

ثبت نام گروهی

آخرین های گالری تصاویر

مدیر پایگاه اینترنتی ماخ

المپیاد جهانی زیست‌شناسی 2015

مراسم اختتامیه و اهدای مدال‌ها به دانش‌آموزان منتخب

مدیر پایگاه اینترنتی ماخ

المپیاد جهانی زیست‌شناسی 2015

کمیته‌ی علمی مسابقات در حال اهدای جوایز

مدیر پایگاه اینترنتی ماخ

المپیاد جهانی زیست‌شناسی 2015

سرپرست و مسئولین برگزاری مسابقات در مراسم اختتامیه

مدیر پایگاه اینترنتی ماخ

المپیاد جهانی زیست‌شناسی 2015

نمایی از مراسم اختتامیه - پرچم ایران در میان باقی کشورها به چشم می‌خورد

آخرین محصولات

شما میتوانید آخرین محصولات افزوده شده در فروشگاه را در این قسمت مشاهده نمایید.

آخرین فایل ها

شما میتوانید آخرین فایل های افزوده شده در کتاب خانه را در این قسمت مشاهده نمایید.

موسسه فرهنگی آموزشی ماخ

هیئت مدیره‌ی گروه فرهنگی آموزشی ماخ با استعانت از خداوند متعال و با پشتوانه‌ی چند دهه تعلیم و تربیت دانش‌آموزان موفق، و با الگوی تربیت نخبه‌ی مؤثر، اقدام به تاسیس این ساختار جدید نموده است.

لذا در فاز اول افتتاح این مرکز آموزشی با توجه به احساس نیاز دانش‌آموزان نخبه برای ساماندهی فضای ناهمگون و آشفته‌ی المپیاد و با هدف ایجاد توازن و تعادل در آموزش نخبگان در تمامی نقاط برخوردار و کمتر برخوردار ایران عزیز [ذیل طرح شهاب]، اقدام به برنامه‌ریزی جهت افتتاح مرکز خدمات آموزشی حوزه‌ی المپیاد خود کرده است که از هم‌اکنون استفاده از امکانات این مرکز آموزشی برای دانش‌پژوهان عزیز امکان‌پذیر خواهد بود.

 

           ماخ؛ پیشرو در

                           مکتب آموزش المپیاد

206
کتاب
452
فایل
ماخ
153
عضو
218
خبر