جهت استفاده از خدمات سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

در جلسه شورای عالی آموزش و پرورش مطرح شد: برگزاری المپیاد علوم قرآنی و معارف اسلامی

0 محصول
سبد خرید شما خالی است.
قیمت:
0 تومان
مالیات:
0 تومان
قیمت کل:
0 تومان
11
مهر
1397
$newsTitle

رییس مرکز ملّی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان در جلسة شورای عالی آموزش و پرورش از آمادگی این مرکز برای برگزاری المپیاد علوم قرآنی و معارف اسلامی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل باشگاه دانش‌پژوهان جوان، فاطمه مهاجرانی در جلسه شورای عالی آموزش و پرورش، ضمن ارایه گزارش از روند برگزاری المپیادهای کشوری و جهانی و افتخارات کسب شده در این عرصه طی سه دهه گذشته، آمادگی این مرکز، برای برگزاری المپیاد علوم قرآنی و معارف اسلامی را اعلام کرد.

در این جلسه با اشاره به درخشش دانش‌آموزان ایرانی در المپیادهای علمی جهانی، برگزاری المپیاد علوم قرآنی و معارف اسلامی مطرح و نقاط قوت و چالش‌های پیش روی برگزاری این المپیاد مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه نوید ادهم دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش ضمن اشاره به موافقت اعضای حاضر در جلسه با اجرای این المپیاد ، بیان داشت :  می توان از ظرفیت‌های مدارس و کتاب‌های درسی در این خصوص نیز استفاده کرد.

وی با بیان اینکه برگزاری این المپیاد می‌تواند فرصت خوبی را برای آشنایی دانش‌آموزان جهان اسلام و تقریب مذاهب با تکیه بر نقاط مشترک دینی و ترویج معارف غنی شیعه ایجاد نماید، عنوان کرد: کارگروهی با مسولیت دکتر مهاجرانی تشکیل و به بررسی دقیق این موضوع پرداخته و تمهیدات لازم در این خصوص را فراهم نماید تا در مراحل بعد اقدامات لازم برای تصویب نهایی آن در شورای عالی انقلاب فرهنگی انجام شود.

 

کامنت ها

تعداد کامنت ها0

    اولین پیام باشید

کامنت شما

توضیحات